MODELKA NA SESJĘ MAKIJAŻU
15 listopada 2017

Sesja w Make Up Institute

Zapraszamy panie i dziewczyny w roli modelek na ćwiczenia połączone z sesją zdjęciową podczas kursów makijażu.

Ogłoszenia w sprawie sesji umieszczamy m.in. na Facebook-u oraz umawiamy się indywidualnie.

Jak to wygląda:
1. Sesja jest bezpłatna
2. Prosimy o pełną akceptację tematu zajęć i projektu wizażysty
3. Sesja w naszym studio na ogół jest portretowa, maksymalnie pół sylwetki. Staramy się na zdjęciach oddać pracę wizażysty, połączoną z urokiem modelki.
4. Sesja jest krótka bo na ogół pracujemy w dość dużej grupie. Mimo to staramy się wykonać 2-3 stylizacje lub choćby niewielkie modyfikacje makijażu i stylizacji.
5. Wykonujemy sporo ujęć na sesji. Zdjęcia oceniamy, selekcjonujemy i starannie retuszujemy. Zwykle około 5 zdjęć. Nie przekazujemy „wszystkich zdjęć surowych”
6. Zdjęcia udostępniamy w dużej rozdzielczości po około miesiącu
7. Prosimy o pisemną zgodę na naszym formularzu na publikację zdjęć m.in. w: portfoliach, specjalistycznych magazynach, broszurach itp.
8. Nie zapraszamy osób towarzyszących
9. Korzystamy z naszej garderoby ale także można zabrać własne rzeczy, np. ciekawy top, bluzkę, oryginalne dodatki, galanterię, biżuterię, nakrycie głowy ale tylko jeśli takie rzeczy posiadasz. Ponadto prosimy modelki o zabranie osobistego setu na sesję studyjną czyli bielizny w różnych kolorach, z odpinanymi ramiączkami. Ponadto możemy indywidualnie uzgodnić co szczególnie warto zabrać na sesję
10. Czasem robimy indywidualne sesje i wtedy umawiamy się indywidualnie co do szczegółów.
11. No i najważniejsze – zawsze u nas jest sympatyczna atmosfera.
Zapraszamy