Sesja Glamour

Sesja glamour, czyli jak poczuć się piękną

Chyba każda kobieta marzy o tym, aby czuć się piękna. Chcemy przyciągać spojrzenia i zalotnie trzepotać rzęsami, chcemy wyglądać lepiej niż dobrze, mieć doskonałą fryzurę i olśniewający makijaż, ale nie każda z nas jest w stanie osiągnąć to wszystko na co dzień! W tej sytuacji rozwiązaniem może być sesja glamour w Szkole Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji. Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo, zdecyduj się na sesję w naszym studio i na własne oczy przekonaj się, jak dobrze wyglądasz w stylu glamour.

Kilka słów o nas

Make Up Institute jest Szkołą Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji ze Szczecina, kierowaną przez nauczyciela wizażu Ewę Winiarską – wizażystkę z międzynarodowym doświadczeniem, absolwentkę Make Up Institute Stockholm, laureatkę konkursów make up, pedagoga i plastyka, specjalizującej się w analizie kolorystycznej, pierwszym Mistrzem w zawodzie Wizażysta w Zachodniopomorskiem. Szkoła Make Up Institute oferuje kursy i szkolenia z wizażu, ale nie tylko – w zakres naszych usług wchodzą również sesje fotograficzne, np. sesja w stylu glamour.

Jak wygląda sesja glamour?

Sesja glamour to przede wszystkim wyjątkowy czas, w którym każda kobieta ma wyjątkową możliwość przejść całkowitą przemianę i metamorfozę. A co najważniejsze, zmiany dokonują się nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Dzięki sesji w magiczny sposób rośnie pewność siebie, a kompleksy bledną w błysku fleszy. Sesja glamour to okazja, aby kobieta mogła poczuć się najważniejsza, dopieszczona i piękna! Jest to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju przeżycie, którego powinna doświadczyć każda kobieta. To może być Twój dzień piękności i eksplozja Twojej ukrytej kobiecości!

Sesja glamour w praktyce, czyli jak pozować z wdziękiem

Dobrym początkiem każdej sesji jest przygotowanie, czyli wydobycie piękna z modelki. Jeśli interesuje Cię sesja glamour, czekają Cię same przyjemności, a przede wszystkim metamorfoza przy pysznej kawie, z lampką szampana lub jakkolwiek inaczej. Masz poczuć się wyjątkowo! Profesjonalna makijażystka Make Up Institute zrobi Ci przepiękny makijaż. Następnie ułożymy Ci włosy i ubierzemy Cię w style glamour! Fotograf wybierze stylizacje i tła, na jakich będziesz fotografowana. A kiedy będziesz już wyglądać bosko, zaczniemy robić zdjęcia i sesja glamour stanie się rzeczywistością.

Sesja glamour –jak się przygotować?

Na początku trudno będzie przełamać bariery i wewnętrzne opory. Każda kobieta na początku sesji fotograficznej czuje się skrępowana i czuje się dziwnie. Ale nasza sesja glamour powstała po to, aby zwiększyć Twoją pewność siebie i jako Szkoła Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji zamierzamy to zrobić! Doskonale znamy kobiece kompleksy i potrafimy sobie z nimi radzić. Dzięki nam będziesz czuła się pewnie i swobodnie, a my przeprowadzimy Cię profesjonalnie przez całą sesję i udzielimy dokładnych wskazówek, jak masz pozować. Nie każda kobieta jest zawodową modelką, więc warto zdać się na nasze doświadczenie – dzięki nam będziesz wyglądała na zdjęciach kobieco i seksownie.

Sesja glamour to coś więcej niż zdjęcia

Sesja glamour w Make Up Institute to pamiątka na lata! Po pierwsze, po sesji zostaną przepiękne zdjęcia, do których będziesz z przyjemnością wracać. Możesz je powiesić w centralnym punkcie domu, aby patrzeć na siebie każdego dnia i przypominać sobie te chwile, w których czułaś się wyjątkowo. Po drugie, sesja zmieni przede wszystkim Twoje wnętrze! Taka sesja potrafi skutecznie podnieść samoocenę i poczucie własnej wartości – w tajemniczy sposób wydobywa na światło dzienne piękno, które każda z nas w sobie nosi, choć najczęściej nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje