Bodypainting

Fantazyjny bodypainting

Marzyłaś kiedykolwiek, aby zgłębić tajemnice unikalnej sztuki, która znana jest od stuleci? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na to pytanie, to znaczy, że trafiłaś pod właściwy adres. Bodypainting to jedna z dziedzin sztuki makijażu w naszej Szkole Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji w Szczecinie. Make Up Institute to miejsce, w którym masz doskonałą okazję zamienić swoją pasję w dochodowy zawód. Prowadzimy liczne kursy i szkolenia, dające możliwość poznania tajników makijażu Paniom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tej branży. Wśród poruszanych przez nas tematów znajduje się między innymi właśnie bodypainting, będący jedną z najbardziej oryginalnych form ekspresji poprzez makijaż ciała.

Make Up Institute jest placówką kierowaną przez Ewę Winiarską, która pełni jednocześnie rolę naszej nauczycielki. Jest to wizażystka, która swoje międzynarodowe doświadczenie zdobyła w trakcie nauki w Make Up Institute mieszczącym się w Sztokholmie. Pani Ewa jest laureatką licznych konkursów, a z branżą związała się 20 lat temu. Taka wiedza i kwalifikacje gwarantują, że każde prowadzone przez nią zajęcia, w tym poruszające bodypainting, spełnią najśmielsze oczekiwania naszych kursantek, pozostawiając je jeszcze bardziej głodnymi wiedzy niż dotychczas. W naszej ofercie znajdują się kursy, szkolenia i usługi oraz Roczna Szkoła Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji z zajęciami odbywającymi się w weekendy.

Bodypainting – jedna z najstarszych form sztuki

Cieszymy się, że odwiedziłaś naszą stronę. To doskonały krok, aby poznać tajniki makijażu. Zastanawiasz się, czym tak naprawdę jest znajdujący się w naszej ofercie bodypainting? Spieszymy z wyjaśnieniem! Jest to nic innego, jak malowanie ciała. Używa się do tego specjalnie dedykowanych farb. Jest to ozdoba ciała o charakterze tymczasowym, a w niektórych środowiskach uważa się ją za jedną z najstarszych form sztuki. Brzmi interesująco, prawda? Wyróżnia się kilka technik, niektóre z nich z pewnością już znasz.

Pierwszą z nich jest henna, która używa się do barwienia głównie dłoni czy stóp. Taki bodypainting utrzymuje się na ciele do dwóch tygodni. Kolejną techniką jest malowanie przy użyciu gąbki i pędzla, w której nakłada się farby właśnie przy ich pomocy. Airbrush, po polsku zwany aerografem, to kolejne narzędzie do uprawiania tej sztuki. Wykorzystuje się w niej pistolet ciśnieniowy, który nie dość, że jest bardzo łatwy w użyciu, to dodatkowo umożliwia szybsze pokrycie ciała. Do mniej popularnych technik używanych przez artystów należą UV bodypainting i Special Effects SFX.

Poznaj tajemnice bodypaintingu w towarzystwie profesjonalistów

Jeśli jesteś spontaniczna, odważna i siedzi w Tobie odrobina szaleństwa, to ta metoda jest z pewnością dla Ciebie! Choć malowanie ciała wydaje się być głównie zarezerwowane dla filmów, pokazów mody czy eventów, to kto zabroni Ci przywdziać tak oryginalną “stylizację” na specjalnie zorganizowaną przez Ciebie sesję zdjęciową? Znajdujący się w naszej ofercie bodypainting to niezwykłe połączenie sztuki i odrobiny szaleństwa, którego efekty potrafią być naprawdę oszałamiające. To nie tylko element ozdobny, ale możliwość wyrażenia siebie, swojego charakteru, a czasami również sposób na zwrócenie uwagi na społecznie ważne tematy.

Make Up Institute w Szczecinie to nie tylko miejsce, w którym poznasz tajniki makijażu i wizażu i będziesz mieć okazję kształcenia i rozwoju pod okiem najlepszym, ale również placówka, która z chęcią pozwoli poczuć Ci się piękniejszą. Jeśli bodypainting nie jest dla Ciebie, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i atrakcyjną ofertą, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, a w wolnej chwili zapraszamy w odwiedziny, abyś mogła się przekonać, że nasza placówka jest naprawdę wyjątkowa. Do zobaczenia!

Polityka prywatności
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje