Charakteryzacja

Profesjonalna charakteryzacja z Make Up Institute

Marzyliście kiedyś, aby przeobrazić się w kogoś zupełnie innego? A może zbliża się wyjątkowa okazja, podczas której chcielibyście pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa? Charakteryzacja znajdująca się w ofercie Make Up Institute w Szczecinie sprawi, że będziecie w stanie wykonać ją same, a do tego spełni wszystkie Wasze oczekiwania i pozytywnie zaskoczy najbliższych znajomych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Ten sezon należy do Was! Do zobaczenia wkrótce!

Szkoła Makijażu i Wizażu Make Up Institute to profesjonalna szkoła wizażu i stylizacji, która prowadzona jest przez Ewę Winiarską – specjalistkę, przed którą charakteryzacja i make up nie mają żadnych tajemnic. Oprócz imponującego doświadczenia, nasza nauczycielka posiada na swoim koncie wiele sukcesów w konkursach i pracę w międzynarodowym środowisku. Wszelkie kursy, programy i sam styl nauki oferowany w naszej szkole, to autorskie pomysły Ewy Winiarskiej, która sprawi, że na pewno zarazisz się pasją do makijażu.

Poznaj naszą ofertę charakteryzacji

Oferowana przez nas charakteryzacja to tworzenie kompletnie nowego wizerunku na potrzeby profesjonalne, takie jak film, teledysk, sesje zdjęciowe czy programy telewizyjne, oraz bardziej amatorskie, np. impreza Halloweenowa czy tematyczna. Choć może wydawać się, że jest to opcja dla odważnych, to zdobywa ona coraz większą popularność zarówno na świecie, jak i w Polsce. W przypadku tej formy stylizacji, zasada jest tylko jedna – wszystko zależy od wyobraźni klienta. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie nutkę szaleństwa.

Charakteryzacja nie posiada odgórnie określonych ram – może obejmować zarówno uwielbiany przez panie „make-up no make up”, czyli ledwo widoczny, ale podkreślający wszelkie atuty, jak i abstrakcyjny i pełen fantazji wizaż. Można upodobnić się do znanej postaci, stworzyć swój nowy wygląd, a to wszystko przy użyciu profesjonalnych materiałów charakteryzatorskich i stylizacji włosów. Bodypainting oferowany w naszej szkole to również doskonały sposób na sprawienie, aby charakteryzacja nabrała wyjątkowości i odrobiny szaleństwa.

Charakteryzacja jak z filmu

Wszyscy doskonale wiedzą, że nie tylko chęci i talent ucznia się liczą. Na efekty nauki ma również wpływ bogate doświadczenie i wiedza nauczyciela. W Szkole Makijażu i Wizażu Make Up Institute w Szczecinie możemy Ci to zagwarantować. Uczymy głównie poprzez praktykę – ćwiczenia nowych technik i doskonalenie tych już zdobytych sprawiają, że wykonywana przez Ciebie charakteryzacja z każdymi zajęciami będzie stawać się coraz bardziej profesjonalna. Naszym zajęciom towarzyszy zawsze otwarta i pozytywna atmosfera, dzięki czemu każda z naszych kursantek czuje się komfortowo.

Nasza szkoła dysponuje własnym studiem fotograficznym, bogatym wyposażeniem oraz współpracuje z cenionymi wizażystami, którzy chętnie dzielą się tajnikami posiadanej przez siebie wiedzy. Dzięki nam wykonywana przez Ciebie charakteryzacja zaskoczy nie tylko Twoich znajomych, ale również przyszłych klientów. Make Up Institute to doskonały wybór. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego! Chętnie również spotkamy się z Tobą osobiście i z radością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje