portfolio-wizazysty
2 DNI
PORTFOLIO WIZAŻYSTY
Einat Dan: Portfolio to  absolutnie fundamentalna sprawa. Możesz dowolnie długo uczyć się, ćwiczyć, doskonalić czy eksperymentować. Jeśli jednak zamierzasz wejść na komercyjny rynek musisz mieć doskonałe, profesjonalne portfolio, które zaprezentujesz potencjalnemu klientowi.
TERMIN : Indywidualnie do ustalenia
CENA : 800 zł

Portfolio wizażysty

Mottem niech będzie fragment wywiadu, jaki Einat Dan, słynna, światowej sławy wizażystka i bodypainterka (www.einatdan.com) udzieliła Ewie Winiarskiej w styczniu 2011r. w Berlinie:

Einat Dan: Portfolio to  absolutnie fundamentalna sprawa. Możesz dowolnie długo uczyć się, ćwiczyć, doskonalić czy eksperymentować. Jeśli jednak zamierzasz wejść na komercyjny rynek musisz mieć doskonałe, profesjonalne portfolio, które zaprezentujesz potencjalnemu klientowi. To jest jak Twoja twarz, którą przynosisz na spotkanie. Wierz mi, w większości przypadków to portfolio decyduje o sukcesie, to na podstawie portfolia klient decyduje – jesteś świetnym artystą wizażystą, zaangażować Cię, czy nie. Zapewne wiesz jak ważne jest pierwsze wrażenie w wielu aspektach życia. Portfolio jest takim pierwszym wrażeniem i czymś jeszcze więcej. Do stworzenia dobrego portfolia potrzebujesz dobrego fotografa, świetny pomysł, ciekawą modelkę, słowem doskonale zgrany zespół. Na początek nie potrzebujesz wiele zdjęć, uważam, że 10 dobrych ujęć pokazujących różne stylizacje wystarczy. Zawsze powtarzam moim studentom i uczestnikom warsztatów – nie wkładaj do portfolio wszystkich zdjęć z sesji – bo nigdy wszystkie nie są równie dobre, do tego takie portfolio robi się nużące. Często w portfolio zmieniam zdjęcia, wstawiam nowe, zdejmuję starsze, cały czas odświeżam portfolio. To bardzo ważne. Szukam nowego stylu i nowego zespołu – fotografa, modelki, stylisty. Musisz rozwijać się nieustannie.

Portfolio wizażysty w Make Up Institute:

– Portfolio wykonujemy indywidualnie, ewentualnie w grupie 2-3 wizażystów
– Cena 800,- zł obejmuje 30 wyretuszowanych, cyfrowych zdjęć nagranych na płycie CD
– 2 dni pracy w studio
– Ponad 1.100 produktów make-up do Twojej dyspozycji
– Garderoba do dyspozycji
– Możesz zaprosić swoje modelki, możesz skorzystać z naszej bazy
– Termin, tematyka do indywidualnego ustalenia
– Dodatkowe informacje: e-mail: mist@makeup-institute.pl; tel. 691 89 89 89

Program:

 1. dzień
  – wprowadzenie do makijażu fotograficznego, produkty stosowane do sesji
  – makijaż i stylizacja 1. modelki (lub modela) – temat beauty
  – sesja zdjęciowa 1. modelki, w tym modyfikacje makijażu w kierunku glamour
  – makijaż i stylizacja 2. modelki (lub modela) – temat ślubny
  – sesja zdjęciowa 2. modelki, w tym modyfikacje makijażu i stylizacje od „romantic look” do stylizacji awangardowej
 2. dzień
  – wprowadzenie do zaawansowanych technik
  – makijaż i stylizacja 1. modelki (lub modela) – temat moda
  – sesja zdjęciowa 1. modelki, w tym metamorfozy modelki
  – makijaż i stylizacja 2. modelki (lub modela) – temat smoky
  – sesja zdjęciowa 2. modelki, w tym modyfikacje makijażu

UWAGA: tematykę sesji ustalamy indywidualnie, powyższy program możemy dowolnie modyfikować wg oczekiwań wizażystki. Trzymamy się zasady: 2 sesje 1-go dnia i 2 sesje 2-go dnia.

W cenie kursu zapewniamy:

1. Praca na profesjonalnych kosmetykach Stage Line i KRYOLAN i wielu innych – dysponujemy w studio bogatym zestawem testerów – ok. 1.100 produktów make-up.
2. Praca na modelkach; zaproszenie modelek leży w gestii uczestników kursu; polecamy popularny portal www.maxmodels.pl, na którym łatwo można wyszukać modelki tak na ćwiczenia makijażu jak i do sesji. Możemy także zaprosić modelki z naszej bazy.
3. W pełni wyposażona sala w tym garderoba do sesji.
4. Zajęcia prowadzi Ewa Winiarska.
5. Certyfikat Make Up Institute.

Uwaga: prosimy o zapewnienie sobie pędzli, możliwy jest zakup profesjonalnego zestawu pędzli i gąbek w cenie około 488,- zł

Czas trwania kursu wizażysty:

1. 16 godzin w ciągu 2 dni.
2. Zajęcia w godzinach 8.00 – 16.00. Czas traktujemy elastycznie.

Zgłoszenia:
1.    Chętnych i zdecydowanych prosimy o wysłanie wypełnionego formularza Kwestionariusz osobowy  na e-mail: mist@makeup-institute.pl lub osobiste wypełnienie w Make Up Institute
2.    Zaliczkę 200,- zł proszę uiścić osobiście lub przelewem na konto: Make Up Institute PKO BP 96 1020 4795 0000 9402 0148 5390
3.    Pozostała kwota 600,- zł do uiszczenia najpóźniej pierwszego dnia kursu: gotówką lub przelewem.

Zapraszamy do nas wcześniej aby poznać na miejscu warunki pracy, prosimy umówić się na spotkanie: 91 81 37 660 lub 691 89 89 89 lub mist@makeup-institute.pl
Uwaga: pragnąc zapewnić jak najlepszy i aktualny program nauki wizażu oraz warunki i komfort szkoleń zastrzegamy możliwość wprowadzania zmian i modyfikacji. W razie wątpliwości bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty.

Potrzebujesz noclegu? Pomożemy w znalezieniu korzystnej oferty – już od 24,- zł za dobę

Make Up Institute
ul. Targ Rybny 4, 70-535 Szczecin
mist@makeup-institute.pl

tel. kom. 691 89 89 89
Biuro i sklep make up czynne tylko w czasie kursów.

 

portfolio3

Profesjonalny album Twoich dzieł

 

Uwielbiasz makijaże, wizaż to Twoja pasja, ale nie masz pomysłu na wybicie się w tej konkurencyjnej branży? Skorzystaj z naszej oferty stworzenia portfolio wizażysty. Jak powiedziała Einat Dan: Portfolio to absolutnie fundamentalna sprawa. Możesz dowolnie długo uczyć się, ćwiczyć, doskonalić czy eksperymentować. Jeśli jednak zamierzasz wejść na komercyjny rynek, musisz mieć doskonałe, profesjonalne portfolio, które zaprezentujesz potencjalnemu klientowi. Ten autorytet w świecie wizażu i body paintingu nie może się mylić!

Witaj na stronie Szkoły Wizażu i Stylizacji Make Up Institute. Zastanawiasz się, czy portfolio wizażysty jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? Jeśli planujesz rozwój swojej działalności, to odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak! Ten album z Twoimi najlepszymi pracami może stać się przepustką do wielkiego świata reflektorów, ścianek i czerwonych dywanów. Dzięki niemu możesz zbudować własną markę, która będzie rozpoznawalna w Polsce i kto wie, może również na świecie. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i jak najszybciej umów się z nami na stworzenie Twojego własnego portfolio wizażysty.

Bierz przykład z najlepszych portfolio wizażystów z całego świata

Jesteś ciekawa, jak powstaje portfolio w Make Up Institute? Najpierw malujesz i stylizujesz modelki pod okiem Ewy Winiarskiej a następnie robimy sesję zdjęciową w naszym studio. Uczestniczysz w sesji wprowadzając korekty i modyfikacje makijażu jak i stylizacji aby urozmaicić i uatrakcyjnić zdjęcia. Często wykonujemy portfolio indywidualnie – na 2-dniowych zajęciach, jednak jeśli chciałabyś zrobić to wspólnie z jedną bądź dwoma czy trzema przyjaciółkami, to oczywiście jest to możliwe do zrealizowania. Tak małe grupy gwarantują, że każdej osobie będziemy mogli poświęcić wystarczająco dużo czasu, aby jej portfolio wizażysty było dopracowane pod każdym aspektem. Cały proces trwa 2 dni, odbywa się w naszym studio w Szczecinie, a jego cena wynosi 800 zł. Obejmuje ona oczywiście również zdjęcia – aż 30 (minimum) cyfrowych i starannie wyretuszowanych zdjęć, które otrzymujesz na płycie CD.

Zastanawiasz się, co jeszcze obejmują koszty? Spieszymy ze szczegółami! Oddajemy do Twojej dyspozycji ponad 1.100 produktów do makijażu oraz profesjonalnie wyposażoną garderobę. Co więcej, podczas tworzenia swojego portfolio wizażysty możesz skorzystać z naszej bazy modelek lub zaprosić własne. To Ty decydujesz! Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu umówienia dogodnego terminu oraz omówienia tematyki sesji.

Dowiedz się, co zyskujesz z naszą ofertą portfolio wizażysty

Kurs zorganizowany przez Make Up Institute w Szczecinie, dzięki któremu stworzysz swoje własne i unikalne portfolio wizażysty to przysłowiowy strzał w dziesiątkę zarówno dla Pań, które dopiero rozpoczynają przygodę z makijażem, jak i dla profesjonalistek. Podczas 2 dni trwania szkolenia oferujemy również wsparcie merytoryczne z podstaw makijażu fotograficznego czy zaawansowanych technik wizażu. Łącznie odbywa się 4 do 5 sesji, zazwyczaj 2 sesje pierwszego dnia i 2 lub 3 sesje w drugim dniu, których tematykę ustalamy w momencie zapisów.

Portfolio wizażysty stworzone w naszej Szkole Wizażu będzie wyglądać nie tylko profesjonalnie, ale również atrakcyjnie i zachęcająco dla Twoich przyszłych zleceniodawców. Co więcej, kurs prowadzony jest przez samą Ewę Winiarską, a po jego ukończeniu otrzymujesz Certyfikat Make Up Institute. W ciągu 16 godzin intensywnej pracy stworzysz oryginalny album swoich dzieł i możliwości. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i już dziś skontaktuj się z nami, aby zarezerwować dogodny dla Ciebie termin. Z nami stworzysz portfolio wizażysty, o którym zawsze marzyłaś. Do zobaczenia!

POBIERZ KWESTIONARIUSZ
Polityka prywatności
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje