ROCZNA
SZKOŁA WIZAŻU
CENA
: 620 zł / miesiąc
CZYTAJ WIĘCEJ
10 DNIOWY
KURS 1. stopnia
CENA
: 1.800 zł
CZYTAJ WIĘCEJ
8 DNIOWY
KURS WIECZOROWY
CENA
: 1.200 zł
CZYTAJ WIĘCEJ
5 DNIOWY
KURS 2. stopnia
CENA
: 1.400 zł
CZYTAJ WIĘCEJ
5 DNIOWY
MASTERCLASS ŚLUBNY
CENA
: 1.200 zł
CZYTAJ WIĘCEJ
2 DNI
PORTFOLIO WIZAŻYSTY
CENA
: 800 zł
CZYTAJ WIĘCEJ
5 DNIOWY
KURS PODSTAW WIZAŻU
CENA
: 900 zł
CZYTAJ WIĘCEJ
4 DNIOWY
MAKIJAŻ ŚLUBNY
CENA
: 900 zł
CZYTAJ WIĘCEJ
1 DNIOWY
STYLIZACJA FRYZUR
CENA
: 500 zł
CZYTAJ WIĘCEJ
KURS INDYWIDUALNY
Z MISTRZEM
CENA
: 500 - 1.400,- zł
CZYTAJ WIĘCEJ
KURS
ARTYSTA WIZAŻYSTA
CENA
: 620 zł / miesiąc
CZYTAJ WIĘCEJ

Szkolenia i kursy makijażu

Dla wszystkich miłośników dobrego wizażu przygotowaliśmy pełen pakiet kursów i szkoleń makijażu. Stale obserwujemy rynek, mamy systematyczne kontakty z wieloma wiodącymi wizażystami, znamy potrzeby odbiorców, a nasza oferta to odpowiedź na obowiązujące trendy. Na szkolenia i kursy zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy makijażu

 • Intensywne zajęcia praktyczne na modelkach
 • Najwyższej jakości kosmetyki – mamy do dyspozycji bogaty wybór około 1.200 produktów make-up do Waszej dyspozycji
 • Programy od nowoczesnych podstaw po zaawansowane, najnowsze techniki i trendy
 • Własne studio zdjęciowe gdzie można stworzyć własne, pasjonujące portfolio wizażysty
 • Stały, autorski nadzór i indywidualne prowadzenie słuchaczy kursów przez Ewę Winiarską

Jakie kursy wizażu proponujemy

 • Kursy podstawowe:
  Kurs 5-dniowy podstaw profesjonalnego wizażu (tryb dzienny)
  Kurs 8-dniowy wieczorowy podstaw profesjonalnego makijażu (tryb wieczorowy)

 

 • Kurs zawodowy od podstaw po makijaże okolicznościowe, przygotowujący do egzaminu czeladniczego/mistrzowskiego:
  Kurs 10-dniowy profesjonalnego wizażu 1. stopnia (tryb dzienny)

 

 • Kurs z obszernym programem, obejmujący podstawy, zaawansowane techniki oraz najnowsze artystyczne trendy oraz 7 sesji zdjęciowych:
  Roczna Szkoła Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji (tryb weekendowy)

 

 • Kursy dla zaawansowanych; wszystkie zajęcia prowadzone są w studio zdjęciowym gdzie tworzymy atrakcyjne portfolio wizażysty:
  Kurs 5-dniowy MASTERCLASS profesjonalnego wizażu i stylizacji 2. stopnia (tryb dzienny)
  Kurs 5-dniowy MASTERCLASS zaawansowanego wizażu ślubnego (tryb dzienny)

 

 • W ramach działalności naszej szkoły realizujemy ponadto inne kursy i szkolenia:
  4-dniowe szkolenie makijażu ślubnego – dla średniozaawansowanych
  2-dniowe warsztaty portfolio wizażysty – dla średniozaawansowanych
  1-dniowe szkolenie stylizacji fryzur – dla wizażystów pragnących uzupełnić swoje umiejętności o stylizacje fryzur
  2-dniowe warsztaty weekendowe połączone z sesjami wystylizowanych modelek – dla wizażystów o różnym stopniu zaawansowania

 

 • Kursy i szkolenia indywidualne – zapytaj co Cię interesuje: mist@makeup-institute.pl
  Serdecznie zapraszamy na nasze kursy i szkolenia wizażu.

Kurs_100Kurs_19

 

Profesjonalne szkolenia i kursy makijażu. Dołącz już dziś!

Dla wszystkich miłośników dobrego wizażu przygotowaliśmy pełen pakiet kursów i szkoleń makijażu. Stale obserwujemy rynek i potrzeby odbiorców, a nasza oferta to odpowiedź na obowiązujące trendy. Na kurs wizażu zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie opcję dla siebie. Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia? Na oferowanych przez nas kursach nauka opiera się na zajęciach praktycznych. Pracujemy na najlepszych kosmetykach marek Kryolan, Stage Line oraz MIST Stockholm, a także innych firm. Produkty te już od podstaw pozwalają wykonać idealny makijaż. Pokazujemy jak zrealizować różnego typu makijaże, a zdobyte u nas umiejętności można z powodzeniem wykorzystać w swojej codziennej pracy zawodowej.

Jakie kursy wizażu proponujemy? W ramach działalności naszej szkoły realizujemy zajęcia obejmujące kursy i szkolenie makijażu od podstaw w tym m.in. makijażu dziennego, wieczorowego, makijażu ślubnego, prowadzimy także roczną szkołę wizażu z obszernym programem, oraz naukę w ramach kursów I i II stopnia. Oprócz tego, pomagamy stworzyć profesjonalne portfolio, które z pewnością zachęci klientów do skorzystania z konkretnej oferty. Budowanie portfolio opiera się na realizacji specjalnych sesji zdjęciowych wykonanych makijaży. W przypadku zawodu wizażysty dobrze wykonane zdjęcia są niemal fundamentalną sprawą, która ma decydujący wpływ na to, czy ktoś wybierze właśnie nasze usługi. Dlatego warto zadbać o posiadanie idealnego portfolio, które pomoże w zaprezentowaniu Twojej pracy i osoby jako działalności doświadczonego artysty.

Profesjonalne szkolenie wizażu w Make Up Istitute. Poznaj mistrzowskie techniki i tajniki makijażu!

Kurs makijażu w naszej szkole to zarówno propozycje dostosowane do potrzeb osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z wizażem, jak i dla tych bardziej doświadczonych. W ofercie znajdują się więc kursy: 5-dniowy kurs podstaw makijażu, 8-dniowy kurs wieczorowy dla początkujących, 3-dniowe warsztaty, budowanie profesjonalnego portfolio (dwudniowe), 4-dniowy makijaż ślubny, 2-dniowe szkolenie ze stylizacji fryzur oraz 10-dniowy kurs pierwszego stopnia i 5-dniowy kurs drugiego stopnia. U nas każdy znajdzie zakres zajęć dostosowany do swoich oczekiwań, stopnia zaawansowania oraz potrzeb. Jeżeli więc chcesz zacząć przygodę z profesjonalnym wizażem albo zgłębić techniki, z którymi nie miałeś do tej pory większej styczności, zapraszamy do nas.

Wysoki poziom prowadzenia każdego kursu i praktyczna forma zajęć pozwalają na przyswojenie wielu przydatnych umiejętności. Każde szkolenie wizażu prowadzone jest przez Ewę Winiarską – pierwszą w Zachodniopomorskiem dyplomowaną Mistrzynię Wizażu oraz członkinię Komisji Egzaminacyjnej Izby Rzemieślniczej MSP. Dłuższe szkolenia pozwalają na przystąpienie do egzaminu czeladniczego i mistrzowskiego w zawodzie Wizażysta. Kończąc kurs uzyskujesz certyfikat Make Up Institute. Nasze szkolenia to nie tylko doskonała opcja dla profesjonalistów, ale również szeroka oferta szkoleń dla początkujących wizażystów, pasjonatów, oraz osób prywatnych, które chcą opanować np. technikę wykonywania makijażu wieczorowego do swoich własnych celów.

Kurs makijażu pod okiem Ewy Winiarskiej. Sprawdź naszą ofertę szkoleń!

Każde zajęcia odbywają się w komfortowych dla studenta warunkach. Kurs wizażu rozpoczyna się od opisu oraz pokazu techniki przez Ewę Winiarską. Później następuje część praktyczna – malowanie modelek, w trakcie której uczestnicy są pod stałą kontrolą prowadzącej. Dzięki temu każdy kursant otrzymuje praktyczne wskazówki i porady. Na wielu zajęciach powtarzane są techniki z poprzednich lekcji, do których dodaje się nowe, aby na bieżąco utrwalać sposoby wykonywania poszczególnych etapów makijażu. Na kursach dziennych grupa liczy zazwyczaj od 6 do 10 osób (maksymalnie 14), co zapewnia indywidualną pomoc dla każdego kursanta i kameralną, komfortową atmosferę. Preferujemy formę zajęć praktycznych. Zapewniamy bogate wyposażenie, profesjonalne kosmetyki i współpracę z fachową kadrą.