Akademia Profesjonalnego Wizażu / Make Up Institute

Szkolenie wizażu online

Zostań profesjonalną wizażystką w Akademii wizażu

Program skierowany jest do wizażystek pragnących aktywnie rozwijać swój wizażowy biznes. Uczymy podstaw, zawodowego warsztatu i zaawansowanych technik ale przede wszystkim zrozumienia satysfakcji klientki jako fundamentalnego sekretu udanego rozwoju naszej pasji i zawodu.

Czas trwania: 93 godzin

Cena: 1.190,- zł / miesiąc

Rozpoczęcie: 18 maja 2024r.

Pobierz kwestionariusz

Akademia Profesjonalnego Wizażu

Jeżeli makijaż jest Twoją pasją i chcesz poznać tajniki wizażu prawdziwych profesjonalistów, zapraszamy Cię do Make Up Institute. Akademia Profesjonalnego Wizażu Ewy Winiarskiej i Ady Głodowskiej w systemie hybrydowym łączy zajęcia stacjonarne z lekcjami on-line. Szkoła została stworzona w oparciu o autorski program i doświadczenia Ewy Winiarskiej oraz Ady Głodowskiej i zawiera wymagania niezbędne do przystąpienia do egzaminu dyplomowego i uzyskania tytułu czeladnika lub mistrza w zawodzie Wizażysta.

Dzięki pracy na wielu modelkach, poznawaniu najróżniejszych technik i praktycznej nauce makijażu w akademii, masz szansę na stworzenie atrakcyjnego portfolio i zdobycie pracy w miejscach, które wymagają gruntownego przygotowania do zawodu wizażysty.

Program jest nowatorski – obejmuje przeplatające się zajęcia w trzech formach:
– zajęcia stacjonarne, dwudniowe – sobota i niedziela / raz w miesiącu (łącznie 72 godziny)
– ćwiczenia własne, indywidualne na podstawie lekcji on-line / 6 lekcji (łącznie 12 godzin)
– konsultacje on-line / jednokrotne spotkanie on-line w grupie w miesiącu (łącznie 3 konsultacje – około 9 godzin)

 

dodatkowe informacje

Szkolenie wizażu stacjonarne z komponentem online – dlaczego warto rozważyć internetowy kurs makijażu?

Szkolenia online to nowoczesny, coraz popularniejszy sposób zdobywania wiedzy na temat wykonywania makijażu. Jako profesjonaliści z wieloletnim stażem w branży, od lat prowadzący szkolenia indywidualne i grupowe z różnych typów makijażu (m.in. makijaż ślubny, makijaż wieczorowy, dzienny makijaż użytkowy), nie mogliśmy więc nie zacząć prowadzić tego typu zajęć również w trybie online. 

 

Udział w szkoleniu online to przede wszystkim elastyczność i wygoda. Zyskujesz możliwość nauki we własnym tempie, bez problemu godząc program szkolenia z nauką, pracą i innymi codziennymi zajęciami. Otrzymujesz nieograniczony dostęp do materiałów pełnych merytorycznej wiedzy. Możesz doszkalać się i poszerzać swoje umiejętności, odkrywać nowe techniki pracy i w prosty sposób poznawać nowe nieznane Ci dotąd tajniki makijaży, studiując pieczołowicie przygotowane materiały obejmujące całą zawartość kursu. 

 

 

Kurs makijażu online – dla kogo?

Oferta kursu makijażu online skierowana jest dla każdej kobiety, która chce poszerzyć wiedzę na temat wykonywania makijażu. Program szkolenia odpowiada zarówno na potrzeby osoby początkującej, jak i takiej, która już ma podstawową wiedzę z tego zakresu i chce zdobyć nowe umiejętności. 

 

Udział w szkoleniu to okazja, by doszlifować technikę pracy, zapoznać się z takimi zagadnieniami jak psychologia pracy wizażysty czy też umiejętność zaprezentowania swojej pracy w social mediach. To również okazja, by uzyskać imienny certyfikat ukończenia kursu oraz dożywotni dostęp do wielu wartościowych treści. 

 

Materiały przekazywane na kursie, jak i cały jego program to solidna dawka wiedzy teoretycznej, jednak duży nacisk kładziony jest również na umiejętności praktyczne. Przez cały czas trwania kursu makijażu online we własnym tempie uczysz się, jak stawać jeszcze lepszą wizażystką.

 

Makijaż dzienny, makijaż ślubny i nie tylko – czego nauczysz się podczas naszego kursu makijażu online? Szkolenie wizażu 

Podczas kursu makijażu online nauczysz się wszystkich niezbędnych podstaw, bo rozpocząć pracę w charakterze wizażystki. Nauczysz się m.in. wykonywania makijażu dziennego, wieczorowego czy ślubnego. 

Umiejętności zdobyte na kursie pozwolą udoskonalić technikę pracy, m.in. elementy analizy kolorystycznej, konturowanie. Dowiesz się na czym polega dany makijaż i jakie rządzą nim zasady. Odkryjesz, czym makijaż dzienny różni się od wieczorowego, jakie znaczenie mają budowa oka i różne typy urody oraz kształty twarzy, poznasz zasady doboru makijażu do rodzaju cery czy też koloru skóry. 

Zrozumiesz, jak ważna jest psychologia pracy z klientem. Przez cały dzień będziesz mieć okazję doskonalić swój makijaż ust czy też oka i dowiesz się, co zrobić, aby efekty Twojej pracy wyglądały naturalnie, a jednocześnie tworzyły zupełnie nowy, oszałamiający look. We wszystkim pomogą profesjonalne materiały, do których otrzymujesz nieograniczony dostęp. 

Nauczysz się wykonywać makeup sprawdzający się na sesjach zdjęciowych i na co dzień. Co więcej, z nami masz gwarancję, że kosmetyki używane podczas kursu są najwyższej jakości, stanowią idealne uzupełnienie programu szkolenia i nadają się do wykonywania różnorodnych makijaży. 

Szkolenie kurs makijażu online – zostań makijażystką z Make Up Institute 

Jesteś otwarta na zdobywanie nowych umiejętności i chcesz otrzymać nieograniczony dostęp do merytorycznej wiedzy, którą zawierają opracowane w przystępny sposób materiały szkoleniowe? Chcesz mieć pewność, że produkty używane podczas szkolenia są zawsze najwyższej jakości? Doceniasz elastyczność, możliwość nauki z dowolnego miejsca i godzenia pasji z codziennymi zajęciami?

Zapisz się na prowadzony online kurs makijażu od MakeUp Institute i rozpocznij przygodę z profesjonalnym makijażem w maksymalnie wygodnej formie. Polecamy z całego serca!

profesjonalny makijaż, wizaż i stylizacja

O kursie

93 godziny kursu

Pełny, bogaty program – przygotowujący do zawodu wizażysty na najwyższym poziomie

Zajęcia prowadzone przez ekspertów

Wszystkie zajęcia stacjonarne prowadzone są przez mistrza wizażu i doświadczoną wizażystkę praktykującą makijaże okolicznościowe i zlecenia  – Adę Głodowską w szkole wizażu w Gorzowie Wielkopolskim.

Zajęcia on-line prowadzone są przez Ewę Winiarską – mistrzynię wizażu z wielkim doświadczeniem, eksperta zaawansowanych technik w makijażu.

Doskonale wyposażona sala

Indywidualne stanowisko, dostęp do ponad 1.200 produktów najwyższej jakości selektywnych marek

Małe grupy

Mamy 8 stanowisk i taka może być maksymalnie grupa.

Praca na modelkach

Wielkim atutem są ćwiczenia na modelkach co daje niezwykle urozmaicona praktykę na różnych twarzach

Promocje na produkty

Specjalne, profesjonalne cenniki dla kursantek

Egzamin

Ewa Winiarska pracuje jako wizażystka ponad 20 lat, malując gwiazdy TVN, wykonując charakteryzacje filmowe, uczestnicząc jako juror w konkursach makijażu, tworząc własną markę najwyższej jakości produktów make-up a przede wszystkim szkoląc tysiące wizażystek i klientek. Jest twórcą oryginalnych sesji bodypaintingu i autorskich prac makijażu kreatywnego.

Ada Głodowska kocha malować i z przyjemnością nauczy Cię sztuki makijażu. Ma swoją wymarzoną pracę, która możesz mieć i Ty. Posiada spore doświadczenie z pracą  z indywidualną klientką oraz fotografami a także jako charakteryzator na planie filmowym – dlatego wie , na co zwrócić uwagę by było Ci łatwiej na poczatku Twojej makijażowej kariery.

Duet Ewa & Ada proponuje od 2023 roku nowatorskie podejście do nauki makijażu. Uczy zrozumienia potrzeb i oczekiwań klientki. Uczy innowacyjnego postrzegania makijażu jako emanacji piękna, pozytywnej samooceny i komfortu klientki. Takie podejście zapewni profesjonalnej wizażystce szybko rosnące grono zadowolonych klientek. Konsekwentnie modyfikacji ulega tradycyjny podział technik – w miejsce klasycznych makijaży dziennego, wieczorowego a nawet ślubnego Ewa wprowadza nowoczesne makijaże jak: Light Glam – makijaż dla nowoczesnych kobiet – lekki ale trwały i wyrazisty, matujący ale z promiennym blaskiem czy Bridal Glamour – makijaż gwiazd o wybitnej trwałości na cały wieczór weselny. Nowością jest nauka umiejętności kształtowania charakteru makijażu takimi kategoriami jak „podkreślenie piękno” czy „wykreowanie atrakcyjność”. Mocnym punktem nauki Ewy Winiarskiej jest praca z trudnymi cerami – suchą, łuszczącą się czy trądzikową. Umiejętnie dobrane produkty pozwolą uzyskać świetne rezultaty.

Ważnym aspektem jest budowa własnego kufra wizażysty, szczególnie w obliczu bogatej oferty rynkowej kuszącej promocjami i reklamami ale niekoniecznie niosącej profesjonalną jakość.

Szkoła przygotowuje do egzaminu czeladniczego w zawodzie wizażysta.

Kufer wizażysty

Ewa Winiarska przygotuje dla Ciebie indywidualnie według Twoich możliwości i oczekiwań wyposażenie kufra wizażysty na początek pracy zawodowej.

Program

1 miesiąc - stacjonarnie

Sobota zajęcia od 10.00-19.00

10.00-13.00
Prezentacja Ady Głodowskiej
-tworzenie kufra wizażysty
-zapoznanie z najważniejszymi profesjonalnymi kosmetykami i pokazanie sposobu ich używania,
-zapoznanie z profesjonalnymi narzędziami wizażysty; rodzaje pędzli i ich przeznaczenie, gąbki, pęseta, zalotka, paleta i szpatułka,
-organizacja miejsca pracy,
-higiena pracy wizażysty,
-przygotowanie skóry pod makijaż,
-tworzenie dokumentacji zdjęciowej makijaży i rozmowa z klientem,
-nauka makijażu „Make Up – No Make Up” z pokazem na modelce,
– zapoznanie z kształtami twarzy i ze sposobem nakładania bronzera i różu,
-praca nad symetrią twarzy,
-nauka tworzenia kształtu brwi,
-nauka modelowania oka techniką ołówkową,
-rysunek ust techniką ołówkową
13.30-15.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
16.00-18.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
18.30-19.00
-omówienie pracy wizażysty i porządkowanie stanowiska pracy
 

Niedziela zajęcia od 10.00-19.00

10.00-13.00
Prezentacja Ady Głodowskiej
-zasady makijażu dziennego
-analiza kolorystyczna – zapoznanie z pracą z ramami kolorystycznymi, chustami i kalejdoskopem kolorów 12 typów urody,
-nauka pracy z klientem, jak najlepiej przeprowadzać analizę kolorystyczną w naszym salonie,
-pokaz makijażu dziennego z uwzględnieniem rozpoznania typu urody, kształtu twarzy i omówienie budowy kształtu brwi, oka i ust modelki
13.30-15.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
16.00-18.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
18.30-19.00
-omówienie pracy wizażysty i porządkowanie stanowiska pracy

1 miesiąc - online

Filmy instruktażowe – udostępnione on-line do przećwiczenia na modelkach we własnym zakresie i ocena przez nauczyciela wizażu na podstawie dokumentacji zdjęciowych makijaży.

Lekcja on-line nr 1
Makijaż Light Glam
-makijaż jako efekt odświeżenia i nadania lekkości oraz promienności twarzy,
-podsumowanie wiadomości z zakresu tworzenia idealnej formy oka, kształtu brwi i ust oraz prawidłowe tworzenie kształtu twarzy

Lekcja on-line nr 2
Makijaż wieczorowy
-zapoznanie z podstawowymi zasadami makijażu wieczorowego,
-nauka tworzenia smoky eyes,
-strobing – konturowanie twarzy rozświetlaczem dla dodania efektu w wieczorowym świetle.

1 miesiąc - konsultacje on-line

Konsultacje on-line z Ewą Winiarską: oceniamy na żywo – w grupie – nasze makijaże na podstawie zdjęć i własnych spostrzeżeń.

2 miesiąc - stacjonarnie

Sobota zajęcia od 10.00-19.00

10.00-13.00
Prezentacja Ady Głodowskiej
Makijaż fotograficzny – nauka modelowania twarzy na mokro
-zapoznanie z podstawowymi zasadami makijażu fotograficznego,
-zapoznanie z podkładami kryjącymi typu Paint stick służącymi do modelowania na mokro,
-malowanie oka na bazie silikonowej techniką przydymionej kreski
13.30-15.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
16.00-18.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
18.30-19.00
-omówienie pracy wizażysty i porządkowanie stanowiska pracy

Niedziela zajęcia od 10.00-19.00

10.00-13.00
Prezentacja Ady Głodowskiej
Makijaż w stylu Foxy eyes
-dla kogo jest przeznaczony ten styl makijażu,
-czym charakteryzuje się makijaż foxy eyes,
-kosmetyki przeznaczone do tego makijażu,
-prezentacja makijażu foxy eyes.
13.30-15.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
16.00-18.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
18.30-19.00
-omówienie pracy wizażysty i porządkowanie stanowiska pracy

2 miesiąc - on-line

Lekcja on-line nr 3
Makijaż gwiazd- jak zrobić makijaż w stylu Kim Kardashian
-omówienie makijażu gwiazd współczesnego świata show biznesu na podstawie makijażu znanej amerykańskiej celebrytki Kim Kardashian – co zachwyca nasze klientki, czym wyróżnił się makijaż Kim,
-prezentacja makijażu w stylu Kim Kardashian,
-omówienie kosmetyków i najbardziej wyróżniających się elementów tego makijażu,
-jak uchwycić podobieństwo stylu makijażu Kim Kardashian na twarzy naszej klientki

Lekcja on-line nr 4
Makijaż ślubny typu „romantic look”
-najważniejsze pytania zadawane Pannie Młodej przed przystąpieniem do wykonywania próbnego makijażu ślubnego,
-zagrożenia malowania Panny Młodej bez próbnego makijażu,
-co decyduje o zadowoleniu klientki podczas pierwszego spotkania z wizażystką
-najważniejsze triki ślubnych makijaży,
-prezentacja makijażu ślubnego typu „romantic look”

2 miesiąc - konsultacje on-line

Konsultacje on-line z Ewą Winiarską: oceniamy na żywo – w grupie – nasze makijaże na podstawie zdjęć i własnych spostrzeżeń.

3 miesiąc - zajęcia stacjonarne

Sobota zajęcia od 10.00-19.00
Makijaż ślubny Glamour
10.00 – 13.00 Prezentacja Ady Głodowskiej
-co decyduje o wyborze makijażu ślubnego typu Glamour,
-jakie kosmetyki używamy w makijażu ślubnym Glamour,
-światło w makijażu czy mat, moc oka czy ust, co decyduje przy wyborze kosmetyków,
-stylizacja klientki podczas próbnego makijażu,
-prezentacja makijażu ślubnego typu Glamour
13.30-15.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
16.00-18.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
18.30-19.00
-omówienie pracy wizażysty i porządkowanie stanowiska pracy

Niedziela zajęcia od 10.00 – 19.00
Makijaż odmładzający kobiety dojrzałej
10.00 – 13.00 Prezentacja Ady Głodowskiej
-pielęgnacja i przygotowanie skóry kobiety dojrzałej pod makijaż
-omówienie kosmetyków dla kobiety dojrzałej
-triki odmładzające kobietę dojrzałą
-co decyduje o zadowoleniu klientki po wykonanym makijażu
13.30-15.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
16.00-18.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
18.30-19.00
-omówienie pracy wizażysty i porządkowanie stanowiska pracy

3 miesiąc - zajęcia on-line

Lekcja on-line nr 5
Makijaż biżuteryjny z efektami kreatywnymi.
-zapoznanie z techniką tworzenia facechartu jako projektu makijażowego,
-zapoznanie z biżuterią dekoracyjną i sposoby klejenia jej do twarzy,
-zapoznanie z materiałami służącymi do tworzenia makijażu kreatywnego, siatka, folia, wycinanki, cekiny, konfetti itp. i sposoby ich przyklejania do skóry,
-prezentacja makijażu biżuteryjnego z efektami kreatywnymi.

Lekcja on-line nr 6
Makijaż wieczorowy kobiety dojrzałej
-czym kierujemy się w doborze odpowiedniego makijażu wieczorowego dla kobiety dojrzałej
-zapoznanie z efektami odmładzającymi kobietę dojrzałą
-prezentacja makijażu wieczorowego na kobiecie dojrzałej

3 miesiąc - konsultacje on-line

Konsultacje on-line z Ewą Winiarską: oceniamy na żywo – w grupie – nasze makijaże na podstawie zdjęć i własnych spostrzeżeń.

4 miesiąc - zajęcia stacjonarne

Sobota zajęcia od 10.00 – 19.00
Przygotowanie do egzaminu czeladniczego
10.00 – 13.00 Prezentacja Ady Głodowskiej
-co decyduje o wyborze makijażu ślubnego typu Glamour,
-jakie kosmetyki używamy w makijażu ślubnym Glamour,
-światło w makijażu czy mat, moc oka czy ust, co decyduje przy wyborze kosmetyków,
-stylizacja klientki podczas próbnego makijażu,
-prezentacja makijażu ślubnego typu Glamour
13.30-15.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
16.00-18.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
18.30-19.00
-omówienie pracy wizażysty i porządkowanie stanowiska pracy

Niedziela zajęcia od 10.00 – 19.00
Makijaż odmładzający kobiety dojrzałej
10.00 – 13.00 Prezentacja Ady Głodowskiej
-pielęgnacja i przygotowanie skóry kobiety dojrzałej pod makijaż
-omówienie kosmetyków dla kobiety dojrzałej
-triki odmładzające kobietę dojrzałą
-co decyduje o zadowoleniu klientki po wykonanym makijażu
Egzamin wewnętrzny prowadzony przez Ewę Winiarska i Adę Głodowską
13.30-15.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
16.00-18.30
– praca na modelce pod okiem nauczyciela wizażu
18.30-19.00
-omówienie pracy wizażysty i porządkowanie stanowiska pracy

Absolutorium – certyfikacja i uroczyste zakończenie Akademii.

Terminy i opłaty

Termin rozpoczęcia kursu i egzaminu końcowego

Początek najbliższych zajęć:

Zajęcia sobotnio-niedzielne: maj 2024r.
Absolutorium: czerwiec 2024r.

Dokładne daty wkrótce

Terminy naborów

Pierwszy nabór: styczeń
Kolejny nabór: co kwartał

Ogólny plan zajęć

Zajęcia odbywają się przez kolejne 4 miesiące. Każdego miesiąca plan zajęć jest następujący:

Weekend stacjonarny – na początku miesiąca:
sobota od 10.00 – 19.00
prezentacja tematu przez Adę Głodowską i ćwiczenia na 2 modelkach; Ada na bieżąco doradza, prowadzi rękę;
niedziela od 10.00 – 19.00
prezentacja tematu przez Adę Głodowską i ćwiczenia na modelce; Ada na bieżąco doradza, prowadzi rękę;

Ćwiczenia własne na podstawie lekcji on-line stworzonych przez Ewę Winiarską:
Po zajęciach stacjonarnych każda Wizażystka otrzymuje dostęp do lekcji on-line. Ćwiczenia należy przeprowadzić do 20-go dnia bieżącego miesiąca na podstawie lekcji udostępnionych on-line; Sami ćwiczymy na modelce, notujemy własne spostrzeżenia, dokumentujemy fotograficznie makijaże.

Konsultacje on-line z Ewą Winiarską:
Pod koniec bieżącego miesiąca
oceniamy na żywo – w grupie – nasze makijaże na podstawie zdjęć i własnych spostrzeżeń. Skupiamy się na ocenie czy nasz makijaż dobrze oddał temat miesiąca.

Akademia kończy się egzaminem wewnętrznym obejmującym makijaż ślubny i makijaż kobiety dojrzałej, prowadzony przez Ewę Winiarska i Adę Głodowską

Grafik zajęć

Zajęcia stacjonarne

1. Zajęcia stacjonarne: maj 2024
2. Zajęcia stacjonarne: czerwiec 2024
3. Zajęcia stacjonarne: lipiec 2024
4. Zajęcia stacjonarne: sierpień 2024

Dokładne daty wkrótce

Zajęcia on-line

1. Lekcja on-line / ćwiczenia własne: maj 2024
Konsultacje ZOOM: czerwiec 2024
2. Lekcja on-line / ćwiczenia własne: czerwiec 2024
Konsultacje ZOOM: lipiec 2024
3. Lekcja on-line / ćwiczenia własne: lipiec 2024
Konsultacje ZOOM: sierpień 2024

Opłaty

Czesne: 1.190,- / miesiąc, płatne pierwszego dnia każdego kolejnego miesiąca.

Powyższe opłaty obejmują

– Łącznie 93 godziny zajęć.
– 8 dni zajęć stacjonarnych
– 6 lekcji on-line do ćwiczeń własnych
– 3 konsultacje on-line na ZOOM-ie
– Skrypt w formie papierowej broszury
– Repetytorium produktowe w formie pdf
– Egzamin wewnętrzny
– Goodie bag obejmujący zestaw wysokiej jakości produktów make up marki Eva Perfect Make Up
Podkład w 3 odcieniach
Płyn do demakijażu
Płyn do czyszczenia pędzli
– Własne stanowisko make-up
– Dostęp do 1.200 wysokiej jakości produktów make-up podczas zajęć stacjonarnych

Sposoby płatności

Płatności za czesne można opłacać przelewem lub gotówką w siedzibie szkoły.

Dane do przelewu:

Szkoła Makijażu Ada Głodowska,
ul. Łokietka 32-33/46
NIP: 599-30-77-446
nr konta: 18 1050 1911 1000 0090 6938 1201

Przyjęcie do Akademii:
1. Prosimy o wypełnienie Kwestionariusza
2. Prosimy o akceptację naszego Regulaminu
3. Opłata za 1-szy miesiąc w kwocie 1.190,- zł jest potwierdzeniem przyjęcia

Informacje dodatkowe

Modelki

Ćwiczymy na modelkach. Polecamy popularne social media, na których łatwo można wyszukać modelki tak na ćwiczenia makijażu jak i do sesji. W razie problemów z zaproszeniem zaprosimy modelki z naszej strony.

Sprzęt

Kursanci powinni mieć własne pędzle. Ewentualnie komplety pędzli w dobrej cenie można zakupić u nas.

Zmiany w programie

Pragnąc zapewnić jak najlepszy i aktualny program nauki wizażu oraz warunki i komfort szkoleń zastrzegamy możliwość wprowadzania zmian i modyfikacji. W razie wątpliwości bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty.

Zapisy

Jeżeli zdecydowałaś się na kurs i chcesz się na niego zapisać to:
1. Wypełnij kwestionariusz i skontaktuj się z nami.
2. Twoja rejestracja następuje po wpłacie wpisowego.
3. Gratulacje! Witaj w naszej szkole!

Nie jesteś pewna?

Dowiedz się więcej o tym dlaczego warto wybrać Make Up Institute

Czytaj o nas
Zamknij     

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Na wskazany e-mail wyślemy do Ciebie kwestionariusz wraz z naszym adresem do kontaktu. Gdybyś miała pytania dotyczące kursu, napisz do nas w wiadomości zwrotnej.

  Jak do nas trafić

  Make Up Institute

  Profesjonalna Szkoła Wizażu
  Ewy Winiarskiej

  Godziny otwarcia

  Prosimy o kontakt:
  mist(at)makeup-institute.pl lub
  691 89 ...Pokaż

  Jak dojechać

  ul. Bociania 21,
  71-696 Szczecin

  Komunikacja miejska:
  Autobus 57 z zajezdni Kołłątaja, przystanek Kormoranów
  Autobus 68 z zajezdni plac Rodła, przystanek Kormoranów
  Autobus 82 z zajezdni Kołłątaja, przystanek Thugutta

  Informacje parkingowe

  Parking przy posesji
  i wzdłuż ul. Bocianiej