Eva Perfect Make Up

Jak stworzyłam podkłady Eva Perfect Make Up

Ametyst jest moją inspiracją do stworzenia podkładów Eva Perfect Make Up. To kamień szlachetny, wyjątkowy i tajemniczy. To podkład wytyczający najnowsze trendy: łączący delikatny mat z subtelną promiennością. To tajemnica zamknięta w ametystowym krysztale. Poczuj tę magię.

Pracuję w zawodzie wizażysty od wielu lat. Zebrałam duże doświadczenie pracując na różnych twarzach. Zawsze starałam się stworzyć jak najlepszy efekt gładkiej, promiennej skóry, według mnie to podstawa profesjonalnego makijażu. Pracowałam na wielu wspaniałych produktach, które przynosiły oczekiwane efekty – zadowolenie moich klientek. Obecnie zajmuję się głównie szkoleniami, przekazując zainteresowanym osobom swoje doświadczenie wizażowe. Zauważyłam duży problem wśród niedoświadczonych wizażystek w doborze odpowiedniego podkładu dla skóry modelki. Także wizażystki z wieloletnią praktyką poszukują idealnego podkładu dla swoich klientek. Sama osobiście jestem bardzo wymagającą osobą, jeżeli chodzi o dobór odpowiedniego produktu, który spełniałby moje oczekiwania pięknej cery bez efektu nadmiarów. Te przemyślenia skierowały mnie do poszukiwania najlepszej formuły podkładu. W 2021r po przetestowaniu wielu propozycji które zostały mi zaproponowane przez profesjonalne laboratoria otrzymałam idealną formułę płynnego fluidu, który spełnia moje wysokie oczekiwania. Podkład łatwo rozprowadza się po skórze, nie pozostawiając smug i wyrównując jej powierzchnię. Jest trwały, kryjący, dobrze absorbuje sebum, pozostawiając skórę naturalnie matową, a dzięki diamentowej i perłowej formule odbija światło nadając skórze gładkość i promienność. Lekkość podkładu wynika min z małej ilości dodatkowych całkiem niepotrzebnych składników odżywczych i filtrów UV, co i tak zawierają kremy stosowane bezpośrednio na skórę. Podkład ma przede wszystkim nadać zdrowy  koloryt skóry, promienność i gładkość.
Podkład otrzymał nazwę EVA Perfect Make Up

i skierowany jest do szerokiej rzeszy wizażystów jak i indywidualnej klientki poszukujących produktów z najwyższej półki jakościowej. Jest przeznaczony dla skór młodych i dojrzałych. Zastosowanie mojego podkładu jest wszechstronne, Świetnie nadaje się jako lekki podkład dzienny dla naszych klientek, jednocześnie użyty wraz z produktami modelującymi typu paintstick będzie odpowiednim podkładem do profesjonalnych makijaży typu makijaż ślubny, fotograficzny czy telewizyjny. Ważny element składowy tego produktu to jego formuła wegańska, produkt nie zawiera parabenów, oraz olei mineralnych. Jest to obecnie bardzo ważny atut najlepszych produktów do makijażu. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy i zakupu tego wspaniałego podkładu. Służę pomocą w doborze koloru.

Zadzwoń 691 89 89 58 lub napisz info@makeup-institute.pl aby umówić się na dobór koloru i poradę aplikacji.