Pierwsza w Szczecinie szkoła
profesjonalengo wizażu

Nasza oferta szkoleniowa to Akademia Profesjonalnego Wizażu oraz Szkoła Wizażu online. Zaświadczenia ukończenia Akademii i Szkoły są uznawane przez Izbę Rzemieślniczą i umożliwiają przystąpienie do do egzaminu czeladniczego i mistrzowskiego.

15 lat doświadczenia

Naszą misją jest solidne i wszechstronne przygotowanie do zawodu Wizażysta.

Setki zadowolonych studentek

Nasze absolwentki i absolwenci z powodzeniem rozwijają swoje kariery. Otwierają własne salony wizażu.

Unikalny program

Oferujemy dopracowany program aktualizowany w oparciu o aktualne trendy i wymagania rynkowe.

Szkoła z tradycją

Ewa Winiarska pracuje jako wizażystka od ponad 25 lat. Przeszła gruntowne szkolenie w Make Up Institute w Sztokholmie pod okiem Shaula Moalema, poznając tajniki i sekrety pracy wizażysty i wzbogacając własny warsztat twórczy.

Prowadziła w Sztokholmie własny program dynamicznej analizy kolorystycznej oraz pokazy stylizacji. Doświadczenia sztokholmskie i zafascynowanie awangardową linią kosmetyki kolorowej MIST Stockholm zdecydowały o otwarciu Make Up Institute w Szczecinie.

Miejsce założone przez ludzi z Pasją

To co robimy sprawia nam wielką radość. Uwielbiamy obserwować jak rozwijacie Wasze umiejętności na kursie. Wasze oczekiwania są dla nas nieustanym wyzwaniem, systematycznie doskonalimy nasze programy.  Wasz sukces na wymagającym, profesjonalnym rynku jest dla nas wspaniałą nagrodą. 

Ewa Winiarska

Ewa stworzyła własny program i styl nauki wizażu i stylizacji.

Czytaj więcej o Ewie

Krzysztof Winiarski

Fotograf, twórca portfolio, organizator plenerów bodypaintingu i makijażu kreatywnego.

Przyjazna atmosfera

Motywacja pozytywna i rezygnacja z ocen negatywnych. To nie tylko nasza dewiza ale podparta doświadczeniem, skuteczna recepta na sukces. Wiele naszych absolwentek zaczynało przygodę z wizażem od zupełnych podstaw (tak, od przysłowiowego „zera”), by skończyć Szkołę celująco i wspaniale rozwinąć swoją pasję i wizażowy biznes.

Co nas wyróżnia?

Autorski program
Nauka pod okiem mistrza
Zajęcia na modelkach
Doskonale wyposażona sala
Portfolio absolwenta
Certyfikaty i dyplomy

Autorski program

Plan edukacji opiera się z jednej strony na bogatym doświadczeniu ale nieustannie jest modyfikowany dzięki udziałowi w renomowanych polskich i międzynarodowych festiwalach, konkursach – m.in. w World Bodypainting Festival w Austrii i w Sztokholmie. Ewa Winiarska często jest zapraszana na wykłady na największych polskich targach – m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i spotkania oraz rozmowy z wizażystkami stanowią bezcenny wkład w dopracowywaniu planu edukacji. Nieoceniony wkład w modyfikacje programu mają nasi absolwenci, którzy dzielą się z nami osobistymi doświadczeniami na rynku usług makijażowych.

Nauka pod okiem mistrza

Ewa Winiarska prowadzi całość zajęć. Czasami, przy większej grupie z asystentką. Jest zawsze do pomocy, korekty, wsparcia czy podpowiedzi. Prowadzi ręku kursantki, koryguje błędy a jeśli potrzeba wykona kilka pociągnięć pędzlem na twarzy modelki aby objaśnić zasady.

Zajęcia na modelkach

To nasz wielki atut – program zakłada ćwiczenia na modelkach. Nic tak nie rozwija jak różne twarze, różne osobowości modelek a także oszczędność czasu w porównaniu do pracy wzajemnie na sobie.

Doskonale wyposażona sala

Przestronna, wygodna sala; indywidualne stanowiska z własnym oświetleniem; bogaty dostęp do kosmetyków najwyższej jakości; własne profesjonalne studio zdjęciowe z bogatą garderobą a także ścianka z oświetleniem do zdjęć wykonywanych przez kursantki; do tego zaplecze socjalne – oto nasze atuty do wygodnej i solidnej pracy.

Portfolio absolwenta

Na zajęciach z bodypaintingu na Rocznej Szkoły Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji kursantki malują modelki w naszym studio lub w plenerze a na koniec wykonujemy sesję w studio i/lub w plenerze. Z kolei na zajęciach dyplomowych wizażystki malują i stylizują modelki w kilku wariantach do sesji w naszym studio. Najlepsze zdjęcia z sesji starannie retuszujemy i na kolejnych zajęciach wspólnie oglądamy i komentujemy. Z zajęć powstaje portfolio do umieszczenia na własnej stronie internetowej czy fanpage.

Certyfikaty i dyplomy

Absolwentkom wydajemy:
– własny certyfikat dwujęzyczny
– zaświadczenie na druku MEN, niezbędne do przystąpienia do egzaminu czeladniczego

Rozpocznij naukę wizażu w naszej szkole

Programy naszych kursów są podyktowane różnymi potrzebami.
Przygotowaliśmy pełną ofertę, z której każdy kto interesuje się
wizażem będzie mógł skorzystać.

Przeglądaj kursy

Jak do nas trafić

Make Up Institute

Profesjonalna Szkoła Wizażu
Ewy Winiarskiej

Godziny otwarcia

Prosimy o kontakt:
mist(at)makeup-institute.pl lub
691 89 ...Pokaż

Jak dojechać

ul. Bociania 21,
71-696 Szczecin

Komunikacja miejska:
Autobus 57 z zajezdni Kołłątaja, przystanek Kormoranów
Autobus 68 z zajezdni plac Rodła, przystanek Kormoranów
Autobus 82 z zajezdni Kołłątaja, przystanek Thugutta

Informacje parkingowe

Parking przy posesji
i wzdłuż ul. Bocianiej