Certyfikat uznania wizażysty przez Międzynarodową Unię Szkół Wizażu

Make Up Institute jest członkiem Międzynarodowej Unii Szkół Wizażu i Stylizacji Fryzur z siedzibą w Sztokholmie. Jesteśmy członkiem tej organizacji niemal od początku powstania. Unia skupia obecnie kilkanaście wiodących szkół z Europy i świata. Obecnie IUM tworzą, oprócz Make Up Institute, także szkoły wizażu z USA, Szwecji, Włoch, Szwajcarii, Węgier, Austrii, Gruzji, Czech, Izraela, Rosji, Holandii.

Wymiana doświadczeń między szkołami, na corocznych konferencjach, bieżący kontakt oraz organizacje mistrzostw makijażu kreatywnego jest dla nas bezcennym uzupełnieniem naszego programu Rocznej Szkoły Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji.

Również wizażyści mogą ubiegać się o certyfikat IUM potwierdzający wysokie standardy wymagane przez Unię. Jednym z warunków jest ukończenie kwalifikowanej szkoły wizażu. W Polsce takie uznanie posiada tylko Make Up Institute i nasza Roczna Szkoła Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji.

Pierwszą wizażystką z Polski, która dostąpiła zaszczytu przyznania certyfikatu IUM jest nasza absolwentka, Pani Iwona Rząd, której serdecznie gratulujemy.